Волиняни знають Шухевича та позитивно ставляться до УПА

Наприкінці червня на Театральній площі Луцька в рамках відзначення 100-річчя від дня народження Головного Командира УПА Романа Шухевича відбулось соціальне опитування мешканців міста. Організаторами акції виступили Волинська обласна організація Молодіжний Націоналістичний Конгрес і Волинська філія Центру Національного Відродження ім. С. Бандери.

Під час опитування пересічні громадяни мали дати відповідь на два запитання: «Що Ви знаєте про Романа Шухевича?» та «Яке Ваше ставлення до Української Повстанської Армії?»

Приємно, що опитування мало «плюсовий» результат: люди не відмовлялись відповідати і переважна більшість респондентів знала хто такий Роман Шухевич, висловлюючи при цьому позитивне ставлення до самої УПА. Хоча були й такі, про яких в народі кажуть: «Не все так гладко у сім’ї…»

Поряд з цим, до уваги перехожих організатори акції представили інформаційні стенди, на яких були розміщені: біографія життя Р. Шухевича, фото з музею Романа Шухевича, що в с. Білогощі на Львівщині. Також всі охочі отримали листівку з біографією Р. Шухевича і друкований орган МНК – газету «Терен».

Крім ЦНВ ім. С.Бандери та МНК до відзначення дня народження Романа Шухевича долучились лише представники ВО «Свобода», які роздавали перехожим партійну газету. Інші політичні сили Волині як і місцева влада проігнорували цю дату.

Прес-служба ВОО МНК

Published on 27 July 2007