Пошта на Ярославовому Валу буде існувати

29-го травня 2007 року до представників Молодіжного Націоналістичного Конгресу міста Києва звернулися працівники поштового відділення 01034, що розташований за адресою Ярославів Вал 8, з проханням допомогти у вирішенні ситуації, пов’язаної з приміщенням пошти.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України оренда приміщень, що перебувають в комунальній власності, тепер відбувається на конкурсній основі, відкрито.

Поштове відділення також, згідно з законом, взяло участь у конкурсі на отримання права оренди приміщення, але не зумівши конкурувати з іншою фірмою, що виділила більше коштів, воно мало бути закрите, а працівники переведені в інші відділення або взагалі звільнені.

Пошта по вулиці Ярославів Вал 8 працює дуже давно і має велике значення для всього району, адже тут розташована велика кількість офісів фірм та багатьох посольств. Інше ж найближче поштове відділення – це Головпоштамт на Майдані Незалежності, що розташований достатньо далеко. Та, не зважаючи на значущість пошти для мешканців району, право оренди було надано новій фірмі.

На прохання працівників поштового відділення активісти МНК спільно з Центром Національного Відродження імені С.Бандери та Українською видавничою спілкою подали заяву в Київську міську раду на ім’я мера Києва Леоніда Чернівецького та в Шевченківську районну міста Києва раду з вимогою залишити право оренди приміщення поштовому відділенню.

23 липня 2007 року до Центру Національного Відродження імені С.Бандери з Шевченківської райради прийшла позитивна відповідь. Завдяки зусиллям активістів МНК, права пошти були захищені і це стало дієвою допомогою всім працівникам організацій, посольств, фірм та звичайним мешканцям найближчих вулиць.

Прес-служба КМО МНК

Published on 27 July 2007