Київська влада потурає антиукраїнським силам, які намагаються перешкодити святкуванню 100-річчя Головного Командира УПА Романа Шухевича

29 червня 2007 року о 14-00 Шевченківський районний суд міста Києва розпочне розгляд справи за позовом КМДА про заборону українським націоналістам проводити урочистості на честь 100-річчя Головного Комадира УПА Романа Шухевича.

Київські міські організації відповідно до статті 39 Конституції України подали до Київської міської державної адміністрації повідомлення про заходи, присвячені ювілею Головного Командира Української Повстанської Армії, генерал-хорунжого Романа Шухевича – Тараса Чупринки.

З метою перешкодити відзначенню 100-річчя Головнокомандувача УПА найбільш україножерські організації - КПУ та ПСПУ - подали до КМДА повідомлення про власні акції, призначені на той самий час і місце, що й ювілейні урочистості українських націоналістів.

Комуно-соціалістичні упирі намагаються застосувати сценарій, який ними було випробувано для зриву відзначення 64-ої річниці Української Повстанської Армії 14 жовтня 2006 року. І, як виявилось, київська влада знову їм у цьому потурає.

28 червня у приміщенні Головного управління з питань внутрішньої політики відбулась нарада представників київської міської влади та силових структур, на яку для "знаходження компромісу" були запрошені всі ініціатори проведення акцій 30 червня. Нарада була суто формальною, бо у націоналістів не може бути жодного компромісу з ворогами Української нації, з нащадками московсько-большевицьких окупантів.

Відтак, не зважаючи на Указ Президента "Про відзначення 100-річчя від дня народження Романа Шухевича", прикриваючись базіканням про "права чєловєка", міська влада Києва спільно із силовими структурами не знайшли нічого кращого, ніж подати до Шевченківського районного суду адміністративний позов про заборону проведення всіх масових заходів для всіх політичних сил, повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

Суд має відбутися 29 червня 2007 року о 14-00.

Розвиток подій свідчить, що проведення люстрації - відсторонення від влади комуністів, кагебістів та кучмістів - залишається найактуальнішою проблемою для України.

Заходи, присвячені 100-річчю від дня народження Головного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича – Тараса Чупринки та 66-ій річниці проголошення Акту відновлення Української держави заплановані Київським крайовим братством ОУН-УПА, Всеукраїнським об'єднанням "СВОБОДА", Центром національного відродження імені Степана Бандери, ГО "Патріот України", МНК, УНА та іншими національно-патріотичними організаціями.

Нагадуємо, що 16 травня 2007 року Президент України видав Указ "Про відзначення 100-річчя від дня народження Романа Шухевича" N 420/2007, згідно з яким вшанування Головного командира УПА Романа Шухевича має відбутися на загальнодержавному рівні. Очікується, що Президент України врахує численні звернення українців, національно-патріотичних партій, громадських організацій, обласних рад і на 100-річчя присвоїть Роману Шухевичу звання "Герой України" (посмертно).

НП

Published on 29 June 2007