Тепер і на Волині

20 червня 2007 року, в місті Луцьку в приміщенні Драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, який розташований на головній площі міста, о 12:00 відбулась урочиста презентація фотоекспозиції «УПА – Армія Нескорених».

Для волинян експозицію офіційно відкривали Віктор Рог – представник Центру Національного Відродження ім. Степана Бандери (м. Київ) і заступник Голови Волинської обласної Ради – Володимир Банада. До речі, дана експозиція перебуватиме саме завдяки коштам виділеним з бюджету обласної Ради. До даної акції активно долучились і члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

За словами Володимира Банади: «Фотоекпозиція перебуватиме в місті Луцьку до 1 липня. Надалі Волинська обласна Рада планує презентувати дану експозицію для всіх районів Волині».

«Фотоекспозиція «УПА – Армія Нескорених» - це не просто гарні фото, це не просто якісно виконані банери з цими фотографіями – це, в першу чергу, гідне вшанування пам’яті справжніх Героїв України, послідовниками яких ми себе вважаємо» - таку думку висловили члени волинського Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Прес-служба ВОО МНК

Published on 24 June 2007