Акція "Зробіть подарунок Україні! Переходьте на українську!" у Черкасах

6 червня у приміщенні Черкаського прес-клубу відбулась прес-конференція Громадського руху "Не будь байдужим!".

Конференція була присвячена акції "Черкаси! Зробіть подарунок Україні! Переходьте на українську!".

У прес-конференції взяли участь лідер гурту "Мандри" Сергій Фоменко, лідер гурту "Мотор’ролла" Сергій Присяжний, лідер гурту "ФлайzZzа" Андрій Тимчук, лідер гурту "Вурдалаки" Костянтин Павляк, координатор акції "Зроби подарунок Україні! Переходь на українську!" Оксана Левкова.

Черкаси шосте місто, до якого саме з таким закликом звернулись активісти Руху – музикальні гурти "Мандри", "Гайдамаки", "Мотор’ролла", "Ot Vinta!" й "ФлайzZzа". Акція вже відбулась у Чернігові, Житомирі, Хмельницькому, Вінниці й Кіровограді.

У рамках акції всі школи Черкас отримали набір сучасних книжок української класики та світової літератури. Також на центральних вулицях міста місцеві волонтери розповсюджували книжечку "Зроби подарунок Україні! Переходь на українську!", в якій зібрані психологічні і практичні рекомендації для того, щоб допомогти мешканцям перейти на українську мову або стати її дієвим симпатиком.

Після прес-конференції лідери гуртів, а також волонтери, вийшли на вулиці міста щоби роздати книжечку-порадник мешканцям Черкас.

Фінальним акордом акції у Черкасах став концерт за участю гуртів "Гуляйгород", "Вурдалаки" (Черкаси), "ФлайzZzа", "Мотор’ролла" й "Мандри", який відбудеться того ж дня о 18:00 у Палаці культури "Дружба народів", повідомляє Освітній портал.

Громадський рух "Не будь байдужим!" не має відношення до політики і є незалежною громадською ініціативою. Організаційну та матеріальну підтримку акції надає широке коло учасників.

НП

Published on 8 June 2007