Група ”Ленінград” співала в жовто-блакитних футболках

У суботу в столичному виставковому центрі (ВДНГ) пройшов 9 Міжнародний музичний фестиваль ”Чайка”. Закривав його пітерський панк-гурт ”Ленінград”. На сцену 12 музикантів групи вийшли в жовто-блакитних футболках з написом ”Дякую Богу, що я не москаль”.

У майже всіх піснях ”Ленінграда” висловлюється протест проти теперішнього політичного устрою в Росії. Кілька років тому мер Москви Юрій Лужков особистим розпорядженням заборонив виступати групі в столиці Росії, повідомляє "Газета по-українськи".

У свою чергу ”ленінградці”, коли в їхньому рідному місті відбуваються концерти, розвішують по Москві величезні банери ”Концерт Ленінграда в Пітері”.

Заради виступу на ”Чайці” Шнуров перервав зйомки під російським містом Виборг у фільмі ”Європа-Азія” режисера Івана Диховичного. Там він знімається разом із Тетяною Лазарєвою, Ксенією Собчак та Іваном Ургантом. Шнуров також написав музику до цього фільму.

Після виступу ”Ленінград” завели в намет біля сцени, його оточили охоронці. Прямо до входу під’їхав мікроавтобус ”мерседес”, і музиканти поїхали з фестивалю.

НП

Published on 6 June 2007