Лучани вимагають від Ющенка офіційно заборонити аборти

Організатори та учасники акції «Збережи і захисти життя дитини», що пройшла в Луцьку 1 червня, направили Президенту України Віктору Ющенку відкритий лист «із вимогою на законодавчому рівні заборонити аборти, тим самим зупинивши найкровопролитніший геноцид в історії України».

«Ми вважаємо, що для нашого суспільства особливо небезпечним є приховування правдивої інформації про те, що малюк у материнському лоні – вже повноцінна та повноправна людина! Що контрацептивне «регулювання» народження є аморальним і негуманним за своєю суттю, оскільки опосередковано спонукає до аборту! Внаслідок недостатньої просвітницької роботи на державному рівні, переважна більшість потенційних батьків і не здогадуються, якими страшними є медичні, соціальні та духовні наслідки вбивства зачатої дитини!», – йдеться у відкритому листі Президенту.

Учасники акції аргументують свою позицію тим, що, згідно з офіційною статистикою, в нашій державі на 100 пологів припадає 94 аборти. Узаконене вбивство дітей у лонах матерів, яке легалізоване під медичним терміном «добровільне штучне переривання вагітності», є причиною щорічної втрати майже одного мільйона українців, які від Бога отримали право бути громадянами незалежної України! «Про яке дотримання прав і свобод, про який гуманізм і демократію може йти мова, якщо Україна не може гарантувати права народження українцям?», – запитують вони.

Учасники акції висловлюють сподівання, що Президент, як батько і християнин, підтримає їхню ініціативу і владою, даною Богом та українцями, врятує націю від добровільного й ганебного вимирання, повідомляє ЗІК.

Відкритий лист підписали: голова ВОГО «Християнський рух за життя» Антоніна Євтодюк, голова ВОГО Ліга Українських Жінок Світлана Костюмчик, представники Молодіжного Православного Братства Миколи Святоші, князя Луцького Сергій Когут, ВОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» Олександр Скиба, ВОО «Українська молодь – Христові» Тетяна Сосновська.

НП

Published on 4 June 2007