У львівського МНК новий Голова

24 травня 2007 року Львівська обласна організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу провела звітно-виборчу конференцію.

Першим присутні заслухали звіт голови ЛОО МНК Андрія Мочурада, котрий окреслив головні здобутки організації за перше півріччя 2007 року. Окремим пунктом Андрій Мочурад зазначив, що для ефективнішої роботи прийшов час зробити певні ротації в структурі осередку. Також коротко заслухали звіти голови секретаріату та референтів.

Після звітів відбулось обрання нового проводу осередку. Головою проводу обрали Олександра Поясика, заступником голови Юрія Негребу, головою секретаріату Оксану Пилип’як.

Із привітаннями до конференції звернулись представники Центрального Проводу МНК Рустам Якименко та Олександр Резніченко, котрі наголосили, що Львівська обласна організація МНК має широкі перспективи для розвитку, оскільки у Львові національна ідея є популярною, а молодь активною.

Після конференції відбулось розширене засідання проводу, на якому Андрія Мочурада призначили відповідальним за інформаційно-пропагандивну роботу, як за одну з навідповідальніших ділянок.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 31 May 2007