Правоохоронці за свої дії на матчі Динамо-Шахтар повинні бути покарані!

У неділю, 27 травня, у Києві відбувся марш динамівських ультрас, активних вболівальників футбольної команди Динамо-Київ. Марш почався близько 5-ї години біля колон стадіону „Динамо”, де охочі отримали запрошення на фан-сектори НСК „Олімпійського”.

Не дивлячись на сильну зливу, захід був надзвичайно масовий – зібралося близько тисячі шанувальників київського „Динамо”, що пройшли великою колоною Хрещатиком до стадіону „Олімпійський”. Марш був яскравим (фанати тримали клубні біло-сині прапори, банери та розтяжки, вигукували динамівські заряди), але в той ж час і організованим та мирним.

З самого початку колону супроводжували представники київської міліції, які поводили себе досить спокійно. На відміну від дніпропетровького „Бєркуту”, що слідкував за вболівальниками фан-секторів безпосередньо під час матчу Кубку України „Динамо-Шахтар”. Жахлива подія, що трапилась після першого голу динамівців вже отримала великий розголос в мас-медіа.

Як відомо, після голу активні вболівальники київського „Динамо” запалили фаєра на 11-му секторі. На це одразу поступила агресивна реакція сумнозвісного дніпропетровського „Бєркуту”, відомого своєю жорстокістю. Не зважаючи на вік та стать вболівальників, „правоохоронці” зайнялися розганяти фанатів гумовими кийками. Найсміливіші залишились протистояти озвірівшому „Бєркуту”, більшість кинулась нагору з сектору, де їх теж напоготові чекали все ті ж представники загону. Сама сутичка тривала близько 20 хвилин, в результаті чого деякі вболівальники були затримані., багато отримали травми легкої та середньої тяжкості.

Суперечки з приводу правомірності дій „Бєркуту” тривають й досі.

Прохання всіх постраждалих від рук „правоохоронців” подати заяву, або звернутись з відомостями до представників мас-медіа, щоб засудити жахливі дії міліції.

Юлія Гаджилова

Published on 30 May 2007