На Закарпатті відбувся вишкільний табір МНК

25-27 травня в Рахівському районі Закарпатської області відбувся вишкільний мандрівний табір Молодіжного Націоналістичного Конгресу. У мандрівці, організованою Луцькою міською організацією МНК взяли участь представники не лише з Луцька та Волинської області, а й зі Львова, Острога та Рівного.

Табір мав на меті дати змогу учасникам як фізично вишколитись й реально оцінити свої можливості в екстремальних умовах, згуртувати молодих МНКівців з різних міст України. Кожен мав шанс розкрити свої здібності, навички та лідерський хист.

Маршрут руху пролягав ще засніженим Свидовецьким хребтом і зокрема включав в себе підйом на гору Близницю (1882 м н.р.м.). Особливість вишколу полягала в значній кількості нічних вимаршів по незнайомій місцевості, відсутністю води на більшій протяжності шляху, а також добором учасників, що мали незначний, подекуди зовсім не мали досвіду мандрівок гірською місцевістю. В додаток до цього різкі переміни погоди від палючого сонця до проливних дощів, від повного штилю то штормового вітру, зробили цей маршрут особливо складним.

В результаті всі учасники отримали неабиякий фізичний та психологічний вишкіл, а також здобули ряд знань з орієнтування на місцевості, виживання, куховарення та інших навиків, котрі ніколи не будуть зайвими навіть в повсякденному житті.

Андрій Шевчук

Published on 30 May 2007