Як захистити свої права тим, хто був побитий мразями міністра цушка на матчі Фіналу Кубку України

Все, що написано нижче, читають ті, хто вважає, що слова „все одно це нічого не дасть” підходять тільки тим, хто нічо не хоче і не буде пробувати. Краще спробувати змінити ситуацію і шкодувати, що не вийшло, ніж шкодувати про те, що навіть не пробував щось змінити, ага? Ті хто пропонує сидіти, склавши руці, далі може не читати.

І. Правовий аспект. Юридичний і офіційний прес беркутні.

1. Всі, хто там був і попав від роздачу – обов*язково зніміть побої. Навіть у випадку „та у мене там всього два синці”. Побої зняти терміново. Завтро-післязавтро. У випадку „двох синців” – позарєз завтро. Де зняти побої: http://white-blue.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=400

2. Крок другий. ВСІ, хто там був, незалежно від того, сильно попав під роздачу, чи несильно, чи майже не попав, чи взагалі стояв збоку і просто дивився, пишуть заяви. Декілька заяв з однаковим текстом, шапки(відповідно, і адресати) будуть різні.

ЗАЯВА

В довільній художній формі описуєте подію, що відбулась, те що бачили на власні очі. Причому, підкреслюєте, що: а) фаєра, хоч і заборонені статутом ПФЛ, все ж не являються адмінпорушенням. За фаєра передбачене покарання у вигляді штрафування клубу, але ЖОДЕН БЕРКУТІВЕЦЬ НЕ НАДІЛЕНИЙ ПОВНОВАЖЕНННЯМИ БИТИ КОГОСЬ, ЧИ БРУТАЛЬНО ПОВОДИТИСЬ З КИМОСЬ через порушення статуту ПФЛ. Беркут не є спецпідрозділом з виконання фізичних покарань. Пошліться на статтю 29 конституції – що гарантує право на особисту недоторканість, та статтю 28 конституції, що гарантує право людини на повагу до її гідності.

б)бєркут,в порушення всіх приписів законів про міліцію, не представляючись, не пояснюючи причину затримання, хапав людей, бив їх. Особливу увагу зверніть на те, що били всіх підряд, в той час як фізичну силу, і то в обмежених межах, беркут має право застосовувати лише при неправомірному спротиві. Підкресліть, що ви не вважєте дії з захисту себе від побиття невідомими міліціянтами, спротивом при затриманні, що ніхто під час продовження подій не намагався нікого затримати, що це було просто побиття, а отже, захист себе від ударів не може вважатись спротивом при затриманні. в) сльозно опишіть як дісталось дівчатам\дітям\підліткам. Нагадайте, що жодного разу через застосування фаєрів ще не постраждав жоден вболівальник, а от від дій міліції – щоразу.

г) підкресліть, що особа, безсумнівно, має бути покарана за недотримання певних приписів чи законів, проте статут пфл не є законом, і такого покарання, як фізичне побиття та умисне травмування не передбачено ані законодавством України, ані міжнародними нормами права

д) підкресліть жорстокість беркута, напишіть, що на вашу думку, хлопці таким чином відриваються\розважаються, бо знають, що їм за це нічого не буде.

е) у всіх фарбах опишіть фізичні, моральні та матеріальні збитки, що ви зазнали від беркутні або від споглядання того, що беркутня робила.

є) окремі випадки, типу примусили стерти записане відео бєспрідєлу ітд теж детально описуємо.

Додайте зняті побої(якщо є); Скачайте відео ментівського бєспрідєлу, лінки є в новинах, є на форумі в темі Динамо-Шахтар, запишіть на диск та додайте до заяви. В заяві має бути зазначено, що до неї додано побої і диск з відео.

Ще! Завдяки одному з фотографів знайдено фотку командира Беркута, що командував цими подіями. http://pics.livejournal.com/fantomazzz/pic/000yshby. (чувак в формі беркута зліва) Додайте її до заяви також і напишіть, що саме ця людина командувала незаконними та протиправними діями беркута.

3. Заяви пишемо на наступні адреси\прізвища:

а). 01024, м. Київ, вул. Богомольця, 10, начальнику департаменту громадської безпеки Маєвському Володимиру Івановичу

б) 01024, м. Київ, вул. Богомольця, 10, міністру внутрішніх спарв Цушко Василю Петровичу

в) м.Київ, вул. Різницька 13/15, Генеральному пркоурору України Піскуну Святославу Михайловичу

г) 01133, м. Київ, бул. Л.Українки, 27/2, прокуратурі Печерського району міста Києва (на їх території відбулась подія)

д) 04053, м. Київ, Бехтерівський провулок, 10, прокуратурі Швченківського району міста Києва(можу помилятись, але беркут приписаний до шевченківського рувд). Зайвим не буде.

е) 01010, м. Київ, вул. Московська, 30, Печерське районне управління ГУ МВС в місті Києві. Назва документу, який ви подаєте – „Заява про злочин”. Відкоректуйте текст де нападників охарактеризуйте як „невідомих у формі спецпідрозділу міліції”

4.Заяви

а)відносимо особисто за вказаними адресами. Там, при прийомі заяви її вносять в журнал вхідної документації і присвоюють вхідний номер. Запишіть номер, за яким її внесли в цей журнал.

б) або відислаємо рекомендованим листом з повідомленням про вручення і описом кореспонденції. Це в поштовому відділенні оформлюється.

Заяви треба відіслати\віднести на ВСІ вказані адреси. Хіба остання під питанням.

5. Вхідні номера або повідомлення про вручення бережемо як зіницю ока. Оригінали висновків про побої, рентгенів з переломами ітд до заяв не долучаємо, лише копії.

Пам*ятайте, що у прийнятті заяви вам не мають права відмовити в жодному випадку, навіть, якщо ви скаржитесь на діда мороза. Якщо вони кажуть, що це не їх компетенція і там має бути вказаний інший адресат - то саме вони мають зайнятись перепавкою більш компетентному органу, але вони не мають права відмовитись прийняти заяви і задокоментувати факт наявності такої заяви. Відповідь має прийти не пізніше, ніж через місяць. в протилежному випадку можна судитись.

Про всі написані вами заяви варто повідомляти фан-клуб.

Матеріал підготувала Yoko.

Джерело: White-Blue.kiev.ua

Published on 29 May 2007