Молоді націоналісти Києва оновили керівництво

25 травня 2007 року Київська міська організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу провела звітно-виборчу конференцію, основним з завдань якої було оприлюднити звіт за піврічну діяльність КМО і переобрати керівництво.

Після того, як членство організації прослухало звіт голови секретаріату і Голови, відбулося коротке обговорення в режимі „запитання-відповідь” здобутків і прорахунків останнього півріччя. По його закінченню було підбито загальні підсумки, діяльність організації визнано як таку, що перебувала в цілому на досить пристойному рівні й поступово прогресувала.

Наступне питання – переобрання Проводу КМО – було вирішено в робочому режимі. Кількість членів Проводу залишилася незмінною – 5 осіб, втім, відбулися деякі ротації. Так, заступником Голови КМО став Балабко Максим, також до складу проводу було введено Тицького Богдана.

В кінці звітно-виборчої конференції слово взяв Голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу Ярослав Іляш, який подякував членству КМО за зроблену роботу, побажав нових звершень, при цьому наголосивши, що Київська міська організація як передова в Україні повинна постійно прогресувати і надалі „тримати марку”.

Сергій Багряний, прес-служба КМО МНК

Published on 29 May 2007