«Патріот України. Галицькі сотні» провів вишкіл до Дня Героїв

19-20 травня під селом Скоморохи Тернопільського району ТМГО «Патріот України. Галицькі сотні» провела перший вишкіл присвячений Дню Героїв. На вишкіл були запрошені представники Молодіжної громадської організації «Сокіл» зі Львова.

Учасники вишколу навчились розгортати та згортати наметовий табір з усіма польовими спорудами та досконало опанували готування їжі на вогні. З військової підготовки були проведені турніри із пейнтболу та стрільби з пневматичного пістолета по цілях. Також відбувся спортивний вишкіл – футбольний матч та трикілометровий забіг в одностроях. Крім того учасники вивчили чимало повстанських та патріотичних пісень та обговорили національне питання в державі.

Довідка: Тернопільська міська громадська організація «Патріот України. Галицькі сотні» - добровільна громадська організація, яка об’єднує громадян України для сприяння збройним силам та військово-морському флоту України та розбудови української держави через пропаганду здорового способу життя, охорони навколишнього середовища, національних історичних святинь, розвитку фізичної культури та спорту, підготовки молоді до захисту Батьківщини, яка сприяє розвитку української нації та стоїть на принципах українського патріотизму.

НП

Published on 25 May 2007