У Харкові вороги України вже бояться запалити сірника

14 травня біля стін Харківської міської ради пару десятків людей із явними порушеннями логіки та психіки зібрались з метою «доведення правди про ОУН-УПА». Вочевидь ці, як вони себе назвали, представники організацій із гучними назвами «Конфедерація праці України», «Євразійський союз молоді» і «Народна опозиція “Блок Вітренко”, довести нікому нічого не могли, бо не були цікаві навіть пересічним перехожим. Головною метою проведення цього «заходу» було якомога сильніше облити брудом вояків УПА.

Водночас від виступаючих весь час лунали заяви про вічну дружбу і об’єднання з Росією. А кульмінацією цього мітингу, за задумом організаторів, повинно було стати спалення червоно–чорного прапору як символу ОУН–УПА.

Ця акція привернула увагу членів Молодіжного Націоналістичного Конгресу, “Тризубу” і “Патріоту України”, які зібрались щоб приборкати надто активних підпалювачів-любителів.

Виявилось, що одного факту присутності націоналістів було достатньо аби заспокоїти представників «5-ї колони». До сутичок ситуація не дійшла. Принаймні цього разу, адже скоро вибори і комусь конче треба піаритись.

Прес-служба ХОО МНК

Published on 16 May 2007