9 травня — день перемоги Радянського Союзу або пам’ять по загиблих у 2-ї Світовій війні?

9 травня Харківська обласна організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу провела семінар, присвячений темі “9 травня — день перемоги Радянського Союзу або пам’ять по загиблих у 2-ї Світовій війні?” . Кожен з учасників мав змогу виступити з невеликою доповіддю, у якій він окреслював своє ставлення до цієї проблеми та бачення вирішення її у майбутньому. Після того, як прозвучали всі виступи, відбулась загальна дискусія, під час якої учаснии намагалися дійти до єдиних висновків.

Ця конференція мала на меті виявити ставлення кожної людини до проблематики святкування 9 травня на сьогоднішній день, а також знайти шляхи її вирішення . Так само молоді націоналісти мали можливість потренуватися в ораторському мистецтві, навчитись вести продуктивну та обґрунтовану полеміку. Адже настільки важливо у нашій справі вміти правильно доводити свою думку.

Семінар проходив у дружній, ненав’язливій атмосфері, кожен зміг вільно висловити свою позицію. Всі учасники прийшли до одного висновку: той формат, в якому це “свято” проходить зараз, треба змінювати. Також було запропоновано надалі вести інформативну роботу серед молоді, в якій знищувати від образу “Червоної Армії-переможниці” та присікати будь-яку пропоганду Радянського Союзу. 9 травня — це перш за все день вшанування загиблих воїнів у 2 Світовій війні, кожен з яких боровся за свою ідею.

Прес-служба ХОО МНК

Published on 14 May 2007