Сумчани вшанували пам'ять борців із фашизмом

8 травня в Сумах біля пам’ятної дошки підпіллю Організації Українських Націоналістів відбулася акція, приурочена до Дня боротьби із фашизмом. На заході були присутні представники Сумської обласної організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Спілки Української Молоді, інших націонал-патріотичних сил Сумщини та небайдужі громадяни.

Учасники акції поклали квіти на честь загиблих у Другій світовій війні. Директор Обласного державного архіву Геннадій Іванущенко пояснив значення свята та різницю між Другою світовою війною і Великою Вітчизняною, яка була вигадана радянським режимом з метою пропаганди.

На підтримку дій Естонії у конфлікті з Російською Федерацією щодо перенесення пам'ятника радянському солдату «визволителю» було розгорнуто кілька естонських прапорів. Ірина Стойняк, член Центрального Проводу МНК, виступила із промовою на захист естонського народу.

«Якщо зараз не вказати місце російській владі та не припинити безпідставні звинувачення, то подібне може повторитись не тільки в Естонії,» - наголосила Ірина Стойняк.

Прес-служба СОО МНК

Published on 10 May 2007