На «Шевченко-Фест» завітає «Кому вниз»

19 травня о 18:00 у приміщенні Національного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької відбудеться гала-концерт І Фестивалю-конкурсу молодіжного бачення творчості Т.Г.Шевченка «Шевченко-Фест». До участі в ньому запрошені не тільки переможці самого фестивалю, а й гурти «Кому вниз», «Сад» та Сашко Лірник. Про це повідомила одна з організаторів фестивалю Софія Федина.

Під час урочистостей буде нагороджено лауреатів фестивалю у трьох номінаціях: «Пісні на слова Шевченка», «Поезія» та «Візуальне мистецтво на шевченківську тематику», а також визначено власника спеціального призу фестивалю. Його, як наголосила пані Федина, вручать конкурсанту, конкурсний номер якого найбільше сподобався усім членам журі. Також організатори планують вручити іменні нагороди, повідомляє ЗІК.

До слова, автором статуеток, які даруватимуть переможцям, є відомий львівський скульптор, лауреат Шевченківської премії Ярослав Мотика.

Родзинкою гала-концерту має стати показ фільму «Суть українця», авторами якого є студенти Львівської академії мистецтв.

До слова, вхід на концерт буде безкоштовним. Щоправда, запрошення на дійство треба взяти заздалегідь. Їх можна отримати щодня з 8 до 17 травня за адресою: м.Львів, вул.Глибока,

Між тим, організатори, а це МГО «Український культурний рух», ЛММГО «Студентське братство Львівської політехніки», ЛОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», ЛММГО «Молодіжне об’єднання «Граніт», планують проведення фестивалю молодіжного бачення творчості Тараса Шевченка і наступного року. Як наголосила пані Федина, у планах – збільшити кількість номінацій, зокрема, допустити до участі у конкурсі театральні колективи.

НП

Published on 8 May 2007