Толерантність: негри порізали двох львів'ян

У ніч на 27 квітня біля нічного клубі "Метро" шестеро негрів травмували двох львів'ян, яких у важкому стані доставлено у лікарню. Про це 27 квітня, повідомив у коментарі ЗІК керівник центру громадських зв'язків ГУ МВС України у Львівській області Денис Харчук.

За словами Дениса Харчука, двох осіб з числа нападників, затримали правоохоронці. Про причини виникнення цього інциденту наразі невідомо. Проводиться перевірка.

Це офіційоз. А це з життя:

У спілкуванні за ланкою http://community.livejournal.com/misto_lviv/250979.html розміщено наступний відгук – стилістику першоджерела збережено:

Народ, що це таке твориться? Афро-американці з медуніверу взагалі припухли? Вчора серед ночі, на вулиці біля нічного клубу "Метро", на очах в десятків свідків і мене в тому числі, приблизно 12-15 представників темношкірої нації ледь не вбили двох моїх друзів - порізали "трояндами" та ножами і пішли собі... В результаті один з друзів лежить в лікарні з 6-ма колото-різаними пораненнями, ніби в нормі; а ось другий в реанімації зараз після 4-х годинної операції з трьома глибокими ножовими ранами, проколотою легенею та щокою до кістки...

З пів години після того всього ми разом з правоохоронцями зловили 2-х з тих мудаків - один мав при собі закривавлений ніж та й сам був в крові! Пошук інших наразі триває... Якщо хтось був свідком чи може допомогти в цій ситуації - не залишайтесь байдужими, бо це може статися із будь-ким!!!

ПісляСлово

Наше рідненьке Міністерство освіти якось хвалилося, що Україна отримує страшенне бабло, аж 80 млн. баксюків від навали іноземних студентів, зазначає ФДР. То може тепер Міністерство поділиться тими доходами і оплатить лікування потерпілих, надасть «підйомні» на одужання підрізаних, а заразом поділиться з МВС за здійснення слідчих дій?

НП

Published on 2 May 2007