Громадський почин «Не Будь Байдужим!» аж по червень

Громадський почин «Не Будь Байдужим!» промалював свій маршрут аж по червень місяць включно. 13 квітня акція відбулася в Чернігові, затим 25 квітня завітає до Житомира. 10 травня цей громадський рух завітає до Хмельницького, 17 травня агітбригада переміститься до Вінниці, а в останній день весни, 31 травня НББ будитиме Кіровоград.

У червні наразі загадується дати два виступи: 8 числа у Черкасах і 22 червня в Сумах.

Як видно, розклад надзвичайно насичений та щільний, тому затійники вирішили втілити відразу два нових запровадження. Насамперед, зменшиться кількість учасників на кожному дійстві. З одного боку, це зроблено для того, щоби гурти мали можливість якнайповніше представити свою співочу програму. А по-друге, затійники цього руху вирішили зустрічі з громадянами зробити трохи коротшими, аби не втомлювати і не переобтяжувати люд, повідомляє Юрко Зелений (ФДР-вісті з Краю).

Тож у перелічених «небайдужих» концертах братимуть участь по три ватаги, перелік яких змінюватиметься від міста до міста. А загалом у весняно-літньому сезоні почину «Не Будь Байдужим!» громадян закликатимуть до дії Флайzzzа, Мотор’ролла, Гайдамаки, Мандри та От Вінта!.

НП

Published on 26 April 2007