Молодь прагне впливати на суспільні процеси. А тому вимагає адекватної підтримки з боку держави

„Молодим у нас всюди дорога”. Саме такого принципу повинна дотримуватися в Україні офіційна влада. І щоб змусити останню більше опікуватися проблемами молодіжного середовища, національно-патріотичні організації України в січні місяці утворили так звану „Молодіжну платформу”, до складу якої увійшли 11 найбільш впливових всеукраїнських молодіжних громадських організацій, серед яких – і Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Аби по максимуму привернути увагу органів влади, а також громадськість до проблем молоді, „Молодіжна платформа” активно стала до дії. В березні місяці поточного року вона оприлюднила звернення до Президента України Віктора Ющенка, в якому озвучила ряд першочергових завдань, вирішення яких з боку української влади могло б суттєво посприяти активізації молодіжного руху, підвищити кількісно і якісно здобутки патріотично налаштованої громади.

В зверненні озвучується низка вимог, серед яких найперша - реорганізувати Всеукраїнську студентську раду та Національну раду з питань молодіжної політики та створити Указом Президента єдиний консультативно-дорадчий орган – Раду з питань молодіжної політики України. Далі у зверненні йдеться про те, щоб Голова держави прийняв від „Молодіжної платформи” кадрові пропозиції для наповнення ради дієвими та компетентними представниками молоді, що чесно та самовіддано працюватимуть над законопроектними пропозиціями, державними програмами, проектами на благо молоді в ім’я України. На розгляд Президента вноситься поіменно керівний склад Ради з питань молодіжної політики України, до якого залучено в тому числі Голову Молодіжного Націоналістичного Конгресу Ярослава Іляша (окрім нього – ще 10 осіб).

Лідери „Молодіжної платформи” переконані, що об’єднання та оновлення персонального складу означених консультативно-дорадчих органів при Президентові України сприятиме підвищенню ефективності державної молодіжної політики, створенню необхідних умов для широкого залучення молоді до її активної участі в розробці та реалізації стратегічних рішень в усіх сферах життя суспільства і держави. Адже наразі перед державою стоїть завдання створити сприятливі умови для самореалізації молоді – майбутнього української нації, оптимально залучити її до соціального життя, організувати ефективну передачу їй досвіду старших поколінь.

Сергій Багряний, КМО МНК

Published on 24 April 2007