Націоналісти впорядковують інформацію про вояків УПА

За підтримки Рівненської обласної організації Української Народної Партії, коштом Рівненської обласної ради видано черговий, 12 том «Книги Пам’яті і Слави Волині» (Млинівський район). Серія „Слава і пам’ять Волині” виникла на початку 90-тих, і мала на меті перепис всіх учасників національно-визвольної боротьби на терені Рівненщини. Автором та упорядником видання є відомий дослідник історії національно-визвольної боротьби нашого краю Олександр Денищук.

До книги увійшли матеріали досліджень, що їх проводив автор впродовж останніх двадцяти п’яти років. Використані архівні матеріали, літературні дані, спогади учасників подій, очевидців, а також родичів політв’язнів та репресованих. Вміщено також дереворити Ніла Хасевича із серії «Волинь у боротьбі» та фотографії учасників національно-визвольних змагань.

Наразі готується до видання 13 том (Зарічненський район) та перевидання 3 тому «Книги» (Березнівський район. Доповнений). Рівненська обласна організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу докладає зусиль для знаходження могил вояків УПА та встановлення пам’ятників на місцях бойової слави наших предків. Одним із напрямів діяльності Молодіжного Націоналістичного Конгресу є виховання молоді на прикладі бійців Української Повстанської Армії.

Прес-служба РОО МНК

Published on 27 January 2007