У Харкові відбудеться виставка "Розсекречена пам'ять"

З 5 по 10 лютого 2007 року в Харківському історичному музеї відбудеться експонування виставки "Розсекречена пам'ять", присвяченої подіям Голодомору в Україні 1932-1933 рр. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Василь Третецький. Матеріали виставки, які ще до недавні були засекречені і не доступні широкому загалу, підготовлені Службою безпеки України.

Перша виставка документів про Голодомор 1932-1933 років в Україні відбулася 24-29 листопада 2006 року в м. Києві і викликала значний інтерес української та світової громадськості. Вона сприяла утвердженню історичної правди про трагедію та визнанню на законодавчому рівні Голодомору 1932-1933 років геноцидом Українського народу.

Виставку відвідали близько 15 тисяч осіб. Багато людей залишили записи у книзі відгуків, подякувавши керівництву країни та організаторам виставки. Чимало відвідувачів висловилося за продовження експозиції в інших містах України та за кордоном.

Президент України Віктор Ющенко підтримав ініціативу СБУ щодо проведення спільно з Українським інститутом національної пам'яті та Міністерством культури і туризму України, а також регіональними органами влади виставки "Розсекречена пам'ять" в обласних центрах України.

Крім Києва виставку уже могли відвідати у Івано-Франківську, Донецьку та Луганську.

Прес-служба ХОО МНК

Published on 26 January 2007