Телерепортаж про діяльність української молоді Мурманська

Сайт української молодіжної організації "Союз української молоді Мурмана" існує всього лише тиждень, але вже починає поступово набирати оберти. Як у он-лайні, так і в реальному житті. Репортаж про цей ресурс показали по місцевому мурманському телебаченню. Найцікавіше, журналісти телеканалу “Бліц” самі вишли на зв'язок з молодими українцями.

Журналісти працювали оперативно, ставили багато питань: як народилася ідея, скільки сайт створювався, які плани на майбутнє. Також не залишився без уваги сам наш “Союз української молоді Мурмана”. Частина питань, як завжди, стосувалася діяльності наший організації і планів на майбутнє.

Вчора, 21 січня, Мурманськ побачив репортаж про новоспечений ресурс. Тільки, на жаль, частина інформації була не достовірна. Чи то журналісти спеціально прибрехали, чи то щось забули, повідомляє прес-центр СУММ.

По-перше, переплутали адресу сайту, замість murman.sumno.com вказали murman.summo.com. Все-таки, помилка в адресі сайту дуже важлива. І друга важлива помилка – переплутали розробників проекту. “Сайт був зроблений студентами Мурманського Державного Педагогічного Університету”, не повідомили телеглядачам про допомогу діаспорі від українців з Батьківщини.

Не зважаючи на всі помилки, варто сказати, що інформаційна блокада щодо українців Мурманська в РФ була подолана.

НП

Published on 23 January 2007