Європа захлинається у лібералізмі

В той час, коли на країну насувається етнічне насилля, голландці турбуються про мишей.

Голландська Партія Тварин (PvdD) заборонила розкладати в своїх парламентських офісах анти-мишачу отруту. Партія, що виступає за права тварин і співчуває сільському господарству, буде дозволяти тільки “гуманні мишоловки” в парламентському крилі, в кому розташовані її офіси. Загальновідомо, що будівля голландського парламенту в Гаазі приваблює мишей. “Я поки що тут не бачила жодної миші,” – каже щойно обрана лідерка PvdD Маріанна Тіем (Marianne Thieme). – “Але якщо миші будуть, ми намагатимемось з ними боротись з використанням мишоловок, що залишають їх живими”, повідомляє http://observer.sd.org.ua/.

А тим часом в Німеччині число німців, що перейшли в іслам, збільшилось вчетверо протягом одного року – незважаючи на в цілому негативне ставлення суспільства до ісламу. Згідно з дослідженням Ісламського Архіву Німеччини, що було профінансовано Міністерством Внутрішніх Справ, біля 4000 німців перейшли в іслам за період з липня 2004 по червень 2005. До цього за рік в іслам переходило стабільно приблизно 300 осіб. Враховуючи наплив мусульманських іммігрантів у країну, німецькі мусульмани можуть стати більшістю в країні до 2046 року.

В той час, як продовжується ісламізація, німецька демократія перебуває під тиском із Брюсселю. Колишній Президент Німеччини Роман Герцог (Roman Herzog) застерігає, що Європейський Союз поступово забирає всі повноваження національних парламентів. У своїй статті в газеті “Welt am Sonntag” Герцог відмічає, що за період з 1999 по 2004 рік 84 відсотки законодавчих актів Німеччини було ініційовано із Брюсселю. “Політика ЕС призвела до загрозливої відмітки, за котрою брак демократії та припинення “окремішності” держав”, - пише пан Герцог.

На питання "Скільки у вас мігрантів?" британські туристи у Києві чесно відповідають, "Десь 20%, а у Лестері – більше половини". Толеруючи саму імміграцію, вони кажуть і водночас про чисельні проблеми, які несуть із собою небританці.

НП

Published on 22 January 2007