У Києві презентували "Націоналізм" Донцова

З нагоди відзначення десятої річниці від дні заснування історичного клубу „Холодний Яр” 19 січня у Будинку Вчителя відбулася презентація книги Дмитра Донцова „Націоналізм” та спогадів Якова Гальчевського „З воєнного нотатника”. На цю подію зійшлося близько двохсот українців, повідомляє Інформцентр МНК.

На відкритті перше слово взяв письменник Роман Коваль, який відзначив історичну роль „Холодного Яру” для України, який несе історичну правду про національно-визвольну боротьбу українців. Редактор тижневику "Шлях Перемоги" Віктор Рог розповів про колосальну роль презентованої книги „Націоналізм” Дмитра Донцова, який надихав і надихатиме цілі покоління на боротьбу.

Журналіст наголосив, що „Націоналізм” входить у трійку найбільш важливих праць українського націоналізму поруч з „Призначенням України” Юрія Липи та „Націократією” Сціборського, видрук яких планується найближчим часом.

Представник Центру Національного Відродження ім. Бандери Тарас Рондзістий подарував історичному клубу книгу спогадів Степана Шухевича. У перервах між виступами грав кобзар Василь Литвин.

Замовлення книг можна зробити за адресою Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу: 01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, кв. 4, тел. (044) 234-70-20

Книга поштою: для замовлення книг поштою необхідно зв'язатися за адресою ЦП МНК, скринькою book_mnk@ua.fm або телефонічно та вказати назви та кількість книг, ПІБ, повну поштову адресу з індексом.

НП

Published on 20 January 2007