Євген Гірник: „Саме час говорити про будівництво Пантеону Героїв у Києві”

„Сьогодні, попри складну політичну ситуацію в нашій державі, саме час пропагувати ідею створення Пантеону Героїв у Києві,” — вважає народний депутат України Євген Гірник.

Заступник голови КУН зазначив, що „багато героїв України не з власної волі упокоїлися за межами рідної землі, зокрема, Симон Петлюра у Франції, Євген Коновалець у Голландії, Степан Бандера і Ярослав Стецько у Німеччині”, повідомляє прес-служба КУН.

На думку Євгена Гірника, вже тепер необхідно створювати позитивну громадську думку щодо повернення останків визначних громадських діячів України з-за кордону і побудови Пантеону Героїв.

„Впродовж кількох років Україна відзначатиме низку ювілеїв визначних діячів Організації Українських Націоналістів, що поклали свої життя в боротьбі за українську державність. Так, сьогодні, 19 січня, виповнюється 95 років із дня народження голови Українського Державного Правління, президента Антибільшовицького Блоку Народів Ярослава Стецька, пізніше відзначатимемо сторічний ювілей головного командира УПА Романа Шухевича, а через два роки — 100 років від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери,” — наголосив народний депутат.

„Ці ювілеї є чудовою нагодою для пропагування ідеї створення Пантеону Героїв у столиці України та гідного вшанування пам’яті цих діячів на державному рівні,” — підкреслив Євген Гірник.

НП

Published on 19 January 2007