В Харкові спробували підірвати Гепу

14 січня вночі біля готелю «National», що в місті Харкові, стався вибух. За попередньою інформацією вибухівка знаходилась на ялинці, яка знаходилась біля входу в приміщення готелю і спрацювала в той момент, коли Геннадій Адольфович Кернес (відомий харківський бандит Гепа) заходив до приміщення. В результаті вибуху постраждалих немає, повідомляє прес-служба ХОО МНК.

Офіційний сайт харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що вибуховий пристрій, вагою близько 30 грамів пороху, міг містити в собі металеві предмети. Радіус, на який вони могли розлітатися складає, 8 метрів.

Вибух був не дуже сильним, бо скло в вікнах готелю залишилось неушкодженим, а на цей момент вхід в готель був відкритий практично відразу і знята загороджувальна стрічка на місці події.

Начальник управління взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олександр Нечипоренко посилаючись на спеціалістів, які працювали на місці події, заявив, що вибуховий пристрій знаходився на ялинці на висоті одного метра. А керування вибухівкою здійснювалось за допомогою авто-сигналізації «TOMAHAWK».

НП

Published on 15 January 2007