Олег Медуниця: "За 2006 рік ми гідно виконали поставлені перед собою завдання"

24 грудня 2006 року у Києві відбулось засідання Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу, на якому був зроблений аналіз результатів діяльності за 2006 рік. Зокрема, були проаналізовані всеукраїнські вишкільні заходи (семінари з фінансово-господарської, вишкільної та ідеологічної роботи, екстремальний табір "Урай", табір для дівочого членства "Руса коса", всеукраїнська теренова гра "Гурби-Антонівці", молодіжний вишкільний табір "Лисоня-2006" ім. І.Гавдиди, всеукраїнський табір-джамборі "Повстанська Ватра"), благодійна акція "Допоможи ветеранам ОУН-УПА", завершення міжнародної благодійної кампанії "Свій до свого по своє", акція звільнення української церкви у Чернігові, відзначення 64-ї річниці УПА та інші.

Також Центральний Провід розглянув кадрові та фінансові питання, питання перевірок регіональних організацій Радою Честі.

ЦП МНК проаналізував підготовку до ІV Всеукраїнського Збору Молодіжного Націоналістичного Конгресу, який відбудеться на початку лютого 2007-го року на Сумщині.

Як вважає Голова МНК Олег Медуниця, "Нам вдалося гідно та результативно виконати річний план роботи організації, адже ми мали проблеми зі стабільністю фінансування." "Найближчим завданням керівництва організації є проведення Всеукраїнського Збору, на якому будуть визначатись напрямні розвитку організації у майбутньому, обиратись нове керівництво," – підсумував лідер націоналістів.

Інформцентр МНК

Published on 11 January 2007