Європа захищається від мігрантів

Міжнародна правозахисна організація Pro Asyl піддала критиці політику держав Європейського союзу стосовно біженців. Підбиваючи підсумки 2006 року, "правозахисники" підкреслили, що держави ЄС роблять ставку на захист своїх територій від біженців у такий спосіб, що готові навіть нехтувати елементарними правами людини, повідомляє "Німецька хвиля".

В той час, як у країнах Європейського союзу, зокрема в Німеччині, 2006 року різко знизилася кількість випадків надання політичного притулку, сусіднім з ЄС країнам, зокрема й Україні доводиться виконувати справжню роль "фільтраційних таборів" перед воротами "фортеці" Євросоюзу, критикує Pro Asyl.

Нагадаємо, що для "правозахисників" права нелегальних мігрантів, які несуть до Європи злочинність, наркотики та мігрантські бунти, важливіші за права корінних народів Європи. Подібні заяви "правозахисників" суперечать Декларації ООН "Про права народів на самовизначення" 1947 року, в якій йдеться про право кожного народу на власний державний суверенітет. Власна держава - власні закони.

Чи послідує Україна за багатьма європейськими країнами, де перемагають праві, і які починають відходити від наркотичного сп'яніння лібералізмом, питання до кожного громадянина цієї республіки. І його відповідальність.

НП

Published on 2 January 2007