ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ

1 січня 2006 року о 18-00 Всеукраїнське об'єднання «Свобода», ГО «Патріот України», Молодіжний Націоналістичний Конгрес та інші націоналістичні організації та політичні партії проведуть смолоскипну ходу, присвячену 98-ій річниці з Дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів (революційної) Степана Бандери та усіх вояків ОУН-УПА, які присвятили своє життя боротьбі за Україну. Наближається 1 січня. З часів Петра І в Україні цей день для усіх мертвих, живих, і ненарожденних є початком відліку часу тривалістю в один рік. Для когось це привід для бурхливого святкування, для когось – єдина можливість раз на рік зібрати усю родину за одним столом, повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

Та для українців, в яких імперська машина не знищила почуття любові до рідної землі і поваги до своїх Героїв, це свято не мало б затьмарювати святкування іншої події. Події, без якої ми й досі могли б бути в імперських пазурах – Дня народження Степана Бандери.

З нагоди 98-ї річниці цієї визначної в історії України буде проведено смолоскипну ходу на вшанування пам'яті Провідника Організації Українських Націоналістів (революційної) Степана Бандери та усіх вояків ОУН-УПА, які присвятили своє життя боротьбі за Україну.

Акція розпочнеться о 18-00 мітингом біля пам'ятника Тарасу Шевченку в однойменному парку, після чого сформована колона рушить до Аскольдової могили. Хода пройде від парку Тараса Шевченка, бульваром Т. Шевченка, Хрещатиком, Майданом Незалежності, Європейською площею, вулицями Михайла Грушевського та Івана Мазепи, алеєю Героїв Крут – до Аскольдової могили, де відбудеться молебень.

ПРОЯВИ ДУХ НЕЗБОРИМОЇ НАЦІЇ!

НП

Published on 27 December 2006