Молодіжні організації допомогли дітям!

З 22 по 25 грудня представники рівненського Пласту та Рівненської обласної організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу спільно з благодійним фондом „Дитячий світ” провели акцію „Допоможемо дітям разом”. Метою даної акції був збір коштів на придбання реанімобіля для науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Реанімобіль – це карета швидкої допомоги, оснащена суперсучасним медичним обладнанням, яке необхідне для проведення невідкладних операцій, а також для оперативного та максимально безпечного транспортування маленьких пацієнтів. Щорічно в Україні народжується близько 6 тисяч дітей із серцевими патологіями, тобто 17 малюків щодня. Майже половина з них помирає протягом першого року життя через відсутність невідкладної кардіохірургічної допомоги. Вирішити цю проблему допоможе придбання реанімобіля.

За словами директора Центру дитячої кардіології та кардіохірургії доктора медичних наук Іллі Ємця, якщо у перші тижні чи місяці життя вилікувати дитяче серце – дитина виросте здоровою. Складні вроджені патології, за словами І. Ємця – не безнадійний діагноз, як це вважалося раніше; практика свідчить, що 99% вад серця піддаються операціям, а у віці до одного року можна вилікувати будь-які вроджені патології серця.

Прес-служба РОО МНК

Published on 26 December 2006