Демонтувати пам’ятник В. Леніну в Ніжині вимагають від міського голови патріотичні сили Чернігівщини

Демонтувати пам’ятник В. Леніну та перейменувати Площу ім. В. Леніна на Майдан Памяті Героїв Крут в Ніжині вимагає від Ніжинського міського голови Михайла Приходька ЧОО ОУН(м).

З такою ініціативою також виступила ніжинська міська організація ВО «Свободи». На думку націоналістів, комуністична ідеологія, яку насильницькими методами запроваджував В. Лєнін в Україні, людиноненависницька та суперечить світоглядовим традиціям українців.

Коли 9 лютого 1918 р. більшовики , після перемоги над студентами під Крутами, захопили Київ, вони жорстоко розправилися з населенням. За неповними даними, тоді було вбито понад п'ять тисяч. То хто є ці озвірілі недолюдки, як не безжальні окупанти?... І це був лише початок... Пізніше, після другого приходу більшовиків на Україну запанувала політика "Воєнного Комунізму". Це був період розбою, грабежу і насильства „ карательних отрядів”, початок кривавої сваволі всевладної "Чека"; часи відкритого політичного та економічного терору званого „ червоним терором” і жорстокої боротьби з численними повстанськими загонами; період явної і насильної русифікації. Україна могла бути знищена в імперії Зла, яку створив Ленін.

Саме тому, враховуючи кількість жертв комунізму в Україні Європейська хартія ПАРЄ, засудила злочини комунізму.

Враховуючи, теперішню ситуацію в державі, та розуміючи, що в єднанні – сила. ЧОО ОУН ініціює створення громадсько – політичного об’єднання українських сил – громадських організацій, політичних партій, представників українського народу.

НМО Всеукраїнського Об’єднання «Свобода»
НМО Українська Народна Партія
НМО Українська Студентська Спілка
НМО Конгрес Українських Націоналістів
НМО Українська Республіканська партія «Собор»
ЧОО Організація Українських Націоналістів(м)

Published on 26 December 2006