Добкін виставив УНП рахунок за зруйнований пам’ятник УПА

Мер Харкова Михайло Добкін виставив обласній організації Української народної партії рахунок на суму 1441 грн. за відновлення зруйнованого в місті пам’ятного знака воїнам Української повстанської армії. Про це повідомив журналістам перший заступник голови Харківської обласної організації УНП Віктор Козоріз, повідомляє Майдан.

«Ми отримали рахунок на суму 1441 грн. 20 коп. і доручення Михайла Добкіна з його власноручною резолюцією «Сплатити рахунок», – розповів Козоріз.

Разом з тим, він висловив здивування, чому рахунок на відшкодування вартості відновлювальних робіт у Молодіжному парку виставлений саме парторганізації УНП.

При цьому Козоріз нагадав, що, згідно із законом про місцеве самоврядування, забезпечення, охорона і збереження пам’ятників історії і культури належить до компетенції органів місцевого самоврядування. У зв’язку з цим, відзначив він, рахунок на оплату відновлювальних робіт пам’ятного Каменя УПА був повернутий до Харківської міської ради.

Крім того, підкреслив Козоріз, пам’ятний Камінь УПА в Молодіжному парку був відновлений буквально наступного дня після його зруйнування силами активістів УНП і працівників комунального шляхо-експлуатаційного підприємства №2 м. Харкова.

Як повідомлялося, вранці 20 грудня 2006 р. в Молодіжному парку Харкова невідомі знесли пам’ятний знак на честь воїнів УПА. Лідер Євразійського союзу молоді Павло Заріфуллін заявив, що відповідальність за організацію демонтажу пам’ятника УПА в Харкові взяло на себе керівництво цієї організації.

НП

Published on 25 December 2006