ПАНТЕОН ГЕРОЇВ МАЄ ПОСТАТИ В КИЄВІ

Останнім часом дедалі більше політиків різних владних рівнів оприлюднюють заяви, які стосуються проблеми перепоховання видатних постатей Визвольних змагань, могили яких за кордоном. Такі необдумані заяви мають на меті лише привернути увагу патріотичної громадськості до їхньої політики „на словах”, за відсутності конкретних справ для їхніх виборців. Таким політичним заявникам не допоможуть ні їхні гроші (доцільніше буде вкласти їх у наповнення Музею С.Бандери в Старому Угринові), ні жодні посилання на Президента чи інші владні інстанції.

З цього приводу ми ще раз оприлюднюємо наше офіційне становище до цього питання всеукраїнської та державної ваги.

Організація Українських Націоналістів з під стягу Степана Бандери засуджує спроби спекуляції навколо політичних сил іменами видатних діячів ОУН, зокрема рекламні „ініціативи” щодо перепоховань Провідників ОУН Євгена Коновальця та Степана Бандери в місцях їх народження.

Провід ОУН вважає, що рішення про перепоховання мусить прийматися органами найвищої державної влади після узгодження з Організацією Українських Націоналістів та безпосередніми нащадками Героїв. ОУН виступає за створення Пантеону Героїв України в місті Києві після належної організаційної і політичної підготовки та державного визнання національно-визвольної боротьби ОУН і УПА на державному законодавчому рівні.

Сьогодні ж усі національно-патріотичні сили повинні докласти максимум зусиль для донесення українському народу правди про національно-визвольні змагання ОУН-УПА та реалізації програмової мети, за яку поклали життя Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич і десятки тисяч членів ОУН – владу українського народу в Українській Державі.

Секретаріат Проводу ОУН

26.12.2006

Published on 25 December 2006