Комп’ютерна академія „Шаг” порушує мовне законодавство

Рівненська філія Комп’ютерної Академії „Шаг” порушує мовне законодавство у сфері викладання предметів. Педагоги цього навчального закладу ведуть навчання студентів російською мовою. Окрім того, освітній заклад видає методичні посібники, якими користуються студенти цією ж мовою.

Зі скаргою на викладачів до керівництва Комп’ютерної Академії „Шаг” звернувся студент-першокурсник Володимир Войцехівський, якому викладачі відмовили надавати освітні послуги українською мовою. Звернення до керівництва навчального закладу ситуацію не змінило. У зв’язку з ігнорування законних прав громадянина України на здобуття освіти державною мовою Володимир Войцехівський 18 грудня 2006 року написав скаргу в обласне управління у справах захисту споживачів та міську прокуратуру. За словами Володимира Войцехівського, свої права на освіту українською мовою він готовий захищати до кінця аж до того, щоб розірвати договір на навчання.

На підтримку студента виступили рівненські організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу та ВО «Свобода». Ці організації збираються звернутися до Міністерства освіти України та безпосередньо керівництва навчального закладу з вимогою реагувати на порушення законодавства. Подібні випадки недодержання ВНЗ мовного законодавства у царині освітніх послуг у Рівненській області та по всій Україні непоодинокі.

Прес-служба РОО МНК

Published on 25 December 2006