Херсонська міліція не розслідує справу про сплюндрування пам'ятника жертвам Геноциду

Нагадаємо, що в ніч на 25 листопада, в день вшанування пам'яті жертв Голодомору вся Україна була шокована актом вандалізму. У Херсоні червоною фарбою було облито пам'ятник жертвам тоталітарного режиму, що розташований на вулиці Тираспольській. Знаково, що це було зроблено саме в день, коли весь світ згадує про страшну Трагедію. Покидьки навмисно обрали цей день, аби плюнути всім українцям в очі, зневажливо наплювати на честь нації.

У той же ж день міська влада запевнила херсонців, що винних буде знайдено. Кореспондент газети "Український Херсон" вирішив поцікавитись як розслідується ця справа. Зв'язавшись із заступником начальника Херсонського УВС у Зв'язках із громадськістю паном Гапоновим Олегом Миколайовичем було встановлено, що його управління „не займається розслідуванням цієї справи” і він про це „нічого не знає”. А у відділі Карного розшуку повідомили, що "не мають на це часу". На що саме немає часу у відділу Карного розшуку не вдалось з'ясувати. Жодних результатів не дало спілкуванні з черговим міського відділу УВС. „Ніхто нічого не знає про це”.

Про понівечений пам'ятник херсонська міліція вже давно забула. А й навіщо ним займатись? Ми ж в Україні живемо. У нас свої герої "не в пачоте".

Тарас Дем'яненко

Published on 22 December 2006