Війна пам'ятників

Коментуючи ситуацію навколо зносу пам'ятного знаку воїнам УПА в Молодіжному парку, начальник управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи облдержадміністрації Олександр Нечипоренко назвав цю подію провокацією, повідомляє портал Харківської ОДА.

"Ця серйозна провокація, яка здійснена в день міліції, ймовірно, матиме далекосяжні наслідки. Я вважаю, що війна пам'ятників - найостанніша справа, - підкреслив під час зустрічі з журналістами Олександр Нечипоренко.- В різних куточках нашої великої країни люди по-різному відносяться до певних історичних подій і осіб. Дуже б не хотілося, щоб ця провокація спричинила за собою війну пам'ятників по всій Україні".

За інформацією Олександра Нечипоренка, правоохоронні органи проводять розслідування, й за фактом події, можливо, буде порушена кримінальна справа. Пам'ятний знак встановлено на колишньому місці увечері.

За свідченням людей, пам'ятник стоїть на своєму мiсцi. Люди несуть до нього квiти, свiчки, прапорцi. Йдуть простi люди, які нiколи не були у знака. Націоналістична молодь, яка постійно присутня біля пам'ятника, говорить про початок "війни пам'ятників".

НП

Published on 21 December 2006