78,9% МОЛОДИХ КИЯН НЕ ЗНАЮТЬ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЖОДНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

За даними соціологічного дослідження, проведених МГО „Молодіжний Центр політики та інформації” (МЦПІ) в грудні 2006 року в м. Києві серед молодих людей віком від 14 до 35 років, 78,9% респондентів не знають про діяльність жодної молодіжної та дитячої громадської організації, і тільки 1,3% опитаних є або були членами різноманітних молодіжних об’єднань. Про це повідомила прес-служба МПЦІ.

На думку експертів Центру, рівень участі молоді у реалізації державної молодіжної політики надзвичайно низький, оскільки на участь молоді у громадському житті серйозно вплинуло загальне розчарування суспільства невиконаними обіцянками влади.

На думку експертів МПЦІ, протягом останніх п’яти років цінності молодіжного руху девальвуються, оскільки досі так і не з’явилися реальні молодіжні лідери, а молодіжні громадянські кампанії показали свою низьку ефективність і пряму залежність від фінансування політичними силами.

На думку аналітиків, у 2006 році реалізація державної молодіжної політики в Україні стала більш заполітизованою у зв’язку з парламентсько-коаліційними „торгами”. Проте, екс-міністру у справах сім’ї, молоді та спорту вперше за останні роки вдалося зробити більш відкритим проведення Конкурсу проектів та програм всеукраїнських молодіжних організацій.

Кількість респондентів: 1093 особи віком від 14 до 35 років. Похибка дослідження: 1,7%.

НП

Published on 20 December 2006