Запорізькі націоналісти проти нелегальних мігрантів

17 грудня до міжнародного дня мігранта у Запоріжжі відбулась інформаційна акція проти засилля нелегальних мігрантів. Кількадесят активістів Молодіжного Націоналістичного Конгресу, УНА-УНСО, молодіжного крила ВО "Свобода" та "Опори" вийшли на центральну частину міста та розгорнули восьмиметровий транспарант з гаслом "STOP незаконній міграції в Україну".

Мешканці Запоріжжя активно цікавились позицією молоді, отримували вичерпні пояснення про наслідки незаконної міграції. Реакція перехожих громадян в більшості випадків була схвальною, поодинокі перехожі вступали у суперечки з молодими націоналістами.

За словами Голови Запорізької обласної організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу Михайла Лук’янчикова, "Цей пікет є першим серед акцій, що допоможуть нам привернути увагу людей до проблеми нелегальних мігрантів, які займаються у нашому регіоні наркоторгівлею, сутенерством, бандитизмом. Наші діти не мають боятися ходити в окремих кварталах міста, наші дівчата не повинні щодня відбиватися від надто настирливих пропозицій стосунків з мігрантами".

Прес-служба ЗОО МНК

Published on 19 December 2006