Допоможіть проведенню благодійних акцій УАПЦ у Одесі

Наближаються великі православні свята – День Святого Миколая (19 грудня), Свято Різдва Христового (07 січня). З цієї нагоди Українська Автокефальна Православна Церква готує традиційні благодійні акції для дітей і пацієнтів кількох міських, обласних лікарень. Подарунки мають отримати діти з міської і обласної дитячої лікарні, пацієнти і лікарі обласної лікарні для хворих на СНІД та обласного онкодиспансеру в Одесі.

Подарунки у святкові дні вручатимуть священики УАПЦ.

Ми щиро вдячні добродійникам, які вже вкладали гроші на різні благодійні акції УАПЦ. Зокрема, підприємцю Валерію Локайчуку, обласній організації Партії Промисловців і Підприємців, Партії Реформи і Порядок, Блоку Юлії Тимошенко, Народного Союзу „Наша Україна”, громадській організації „Одеса ТАК” вдалося проводити такі акції два роки поспіль. Крім цього, вдалося проплатити встановлення міського телефону у обласному центрі ВІЛ СНІДу, встановити хрест на дорозі до цієї лікарні, придбати насос завдяки якому пацієнти лікарні одержують гарячу воду. Придбана сучасна пральна машина для Одеської дитячої кожно-венерологічної лікарні, повідомляє Одесько-Балтська єпархія УАПЦ.

Закликаємо Вас вкласти свою пожертву на нову цьогорічну благодійну акцію УАПЦ. Це добра справа і Господь Вас за неї віддячить.

Бажаючих пожертвувати просимо звертатися на номер
8-050 6025947 Ігор Столяров,
8-0975488470 – Адміністратор УАПЦ в Одеській області о.Володимир Клебан.

НП

Published on 18 December 2006