Приїзд Путіна в Україну зустрінуть двома пікетуваннями

21 грудня 2006 року о 12-00 патріотичні партії та організації проведуть пікетування посольства Російської Федерації (м. Київ, Повітрофлотський пр., 27).

В переддень візиту президента РФ Владіміра Путіна в Україну українські патріоти нагадають «північному сусіду», що Верховна Рада України законом визнала Голодомор 1932-33 рр. геноцидом Української нації і на часі засудження натхненників та організаторів того безпрецедентного планомірного винищення нашого народу, що за оцінками експертів кількість жертв московської окупації України у ХХ столітті сягає понад 20,5 мільйонів мертвих українців, що злочини Кремля проти українців затьмарюють усі інші злочини проти людства, що публічне заперечення Голодомору відповідно до Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні» є наругою над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним.

Відтак, головною передумовою розвитку добросусідських україно-російських взаємин є публічне визнання провини перед Українською нацією з боку керівництва Російської Федерації та відмова Москви від імперської політики.

Очевидно, нагодою для такого покаяння має стати візит президента Російської Федерації В. Путіна до України, запланований на 22 грудня цього року, повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Учасники пікету передадуть до посольства РФ вимоги щодо визнання Російською Федерацією Голодомору 1932-33 рр. геноцидом Української нації, здійсненим за наказом Кремля.

22-го грудня відбудеться пікетування зустрічі президентів України та Російської Федерації у Маріїнському Палаці, повідомляє Інформцентр МНК. Учасники пікетування: ВО «Свобода», УНА-УНСО, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, «Патріот України». Час пікетування буде повідомлено додатково.

НП

Published on 18 December 2006