Бюджет-2007 загрожує банкрутством держави

Всеукраїнське об'єднання «Свобода» вважає, що Проект Закону про Державний бюджет України на 2007 рік є антидержавним. Він призведе до абсолютного зубожіння українського народу й загрожує банкрутством держави.

Головна економічна помилка цього фінансового плану на наступний рік є неправильно визначений рівень інфляції з урахуванням соціальних виплат. При розрахунку бюджету підвищення споживчих цін передбачалося на 7,5 %, хоча прогнозований економічний ріст становитиме 6,5 %, повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Показники внутрішнього валового продукту суттєво завищені, вони розраховані за старими тарифами на енергоносії, що засвідчує віртуальність нового бюджету.

Аналізуючи дохідну частину бюджету незрозумілим є очікування КМУ збільшення на 30% надходжень від ПДВ за рахунок електронної системи адміністрування цього податку. Налагодження ефективної електронної звітності є дуже сумнівним у перший рік, зважаючи на відсутність спеціального закону про електронну звітність на підприємствах.

Великою небезпекою для економіки України є затвердження рекордного дефіциту бюджету у розмірі 15,715 млрд. гривень або 2,6 % ВВП. Унаслідок цього буде припинено процес скорочення державного боргу України. Реальний борг України становить 47 млрд. дол. США, збільшення його й надалі зумовить визнання неплатоспроможності української економіки і призведе до дефолту. Розраховуватимуться за цей борг наступні покоління українців.

Неприпустимою є диспропорція у зростанні мінімальної заробітної платні та прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум затверджений протягом року у розмірі з 1 січня – 492 гривні, з 1 квітня – 501 гривня, з 1 жовтня – 510 гривень, а мінімальна заробітна платня зросте лише з 375 гривень до 450 гривень. Така невідповідність з одного боку є злочином проти українців, а з іншого спричинює відставання нашої держави від промислово розвинутих країн.

Неприйнятним у новому бюджеті є збільшення державних інвестицій без чіткої цільової скерованості. Себто відновлюється кучмівсько-азаровська система розподілу національного багатства в ручному режимі і відповідного збільшення частки тіньової економіки.

Цей бюджет є типовим прикладом державного рейдерства з метою знищення держави Україна, доведення її до фінансово-господарського колапсу.

Ухвалення цього закону стало можливим завдяки саботажній діяльності агентів впливу Москви в українській владі:

«хресних батьків» закону про бюджет 2007 прем'єр-міністра В. Януковича, міністра фінансів - М. Азарова, голови комітету з питань бюджету В. Макеєнка;

слухняних кнопконатискувачів (так званої Антикризової коаліції – партії регіонів, комуністів, соціалістів);

ряду депутатів з списку з НУ та БЮТу.

ВО «Свобода» вважає цей бюджет загрозою національній безпеці України – її економічній незалежності.

ВО «Свобода» вимагає від Президента України як Гаранта Конституції України не підписувати цей бюджет і скористатись правом розпуску парламенту (згідно з статтею 108 Конституції України).

НП

Published on 13 December 2006