Олексій Івченко: „Я готовий без депутатської недоторканності відстоювати в судах свою честь і гідність”

Голова Конгресу Українських Націоналістів, народний депутат Олексій ІВЧЕНКО вважає, що над ним готується політична розправа, а на заступника Генерального прокурора Тетяну Корнякову, яка оприлюднила звинувачення на адресу колишнього керівництва НАК „Нафтогаз України”, здійснюється тиск з боку високопосадовців із уряду Януковича.

Олексій ІВЧЕНКО в інтерв’ю інтернет-виданню „Главред” звернув увагу на те, що йому інкримінують речі, які не стосуються діяльності голови правління „Нафтогазу”, таких, наприклад, як придбання сніговиків. Натомість він підкреслив: „Витрати апарату компанії на авіаперевезення в 2004 році становили 15,58 мільйонів гривень, а в 2005 році ми скоротили їх до 9,89 мільйонів. Чому про це не згадують ті, хто так полум’яно розповідає про нібито перевитрати коштів на авіачартери у „Нафтогазі?” Окрім цього, народний депутат наголосив, що в 2005 році „Нафтогаз” витратив „на закупівлю матеріально-технічних ресурсів на мільярд менше, ніж було витрачено у 2004 році”.

„Я готовий відстоювати свою честь і гідність, в тому числі, як керівника НАК „Нафтогаз України”, за кожну свою дію. Так як знаю, що я діяв виключно на основі законодавства України, керуючись необхідністю захисту енергетичної безпеки держави й інтересів українського народу,”— наголосив Голова Конгресу.

Олексій ІВЧЕНКО заявив, що готовий без депутатської недоторканності відстоювати в судах свою честь і гідність, аби довести, що сьогоднішні звинувачення є нічим іншим, як спробою політичної розправи.

Прес-служба Конгресу Українських Націоналістів

Published on 10 December 2006