Віктор РОГ

Дістали! Досить!

Українці масово вийшли на протестні акції.

Українці масово вийшли на протестні акції. Українці налаштовані рішуче. В Києві і Львові, Тернополі і Сумах, Харкові і Запоріжжі, Луцьку і Вінниці, навіть в Криму і в Донецьку постали «Євромайдани». Акції протесту проходять в США і Канаді, в Польщі і Англії, Італії та Німеччині, скрізь, де живуть українці по крові і по духу.

«Відмова вищого керівництва України від Асоціації з Євросоюзом ставить під загрозу перспективу народовладдя та гідного цивілізованого майбутнього нашої нації. Більше того – цей крок становить небезпеку державному суверенітету України і межує з державною зрадою, адже може призвести до інтеграції в Євразійський союз, що є новітньою формою тоталітарної московської імперії. Ми глибоко обурені московським шантажем та погрозами, політичними спекуляціями і закулісними торгами антинародного режиму та відвертою брехнею протягом останніх місяців.

Орієнтація на Європу та традиційні цінності – для нашого суспільства сьогодні іншої альтернативи немає.

В нас зараз крадуть наше майбутнє, не прислухаючись до волі народу і кулуарно вирішуючи за нас», – наголосила в своєму Зверненні Організація Українських Націоналістів (бандерівців).

Всупереч уявленням скептиків і циніків, наперекір бажанням і діям очільників і лакеїв антинародного режиму та їхніх кремлівських ляльководів, українці переконливо доводять, що ми не «протоплазма без ядра», яка безвольним і драглистим малоросійським недоетнографічним киселем розтеклася по території. Ми не понурі ремигаючі під’яремні воли чи сліпі кошенята, яких так полюбляють «розводити» шулери, «кидали» і «наперсточники», котрі тимчасово захопили владу в нашій країні.

Ми не хочемо через дурні маневри Януковича і Азарова бути посміховиськом для цілого світу та піддослідними кроликами Путіна і його камарильї. Нагадуємо, що зрада цінна ворогові – зрадник – нікому!

Не можна далі мовчки спостерігати, як антинародний режим цинічно бреше людям, як «п’ята колона» нахабно здає національні інтереси, як олігархи і владоможці ненаситно розтягують народний статок, як брутально ігноруються права людини і крадеться достойна перспектива мільйонів живих і ненароджених, як орда заводить дикі танці на могилах замучених і розіп’ятих, а держава котиться в прірву.

«Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не перекреслить мій народ!», – ці слова Василя Симоненка рефреном звучали під час акцій пам’яті жертв Голодомору-Геноциду. Так! Але лише тоді, коли «пощезнуть всі перевертні й приблуди, і орди завойовників-заброд». Тільки тоді! Настав час дій! Ми йдемо!

Published on 25 November 2013