Георгій Лук’янчук

Захистимо українських дітей від українофоба Табачника!

1 червня – Міжнародний день захисту дітей.

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Напередодні громадські та патріотичні організації, що входять до Громадського руху «Українська патріотична альтернатива» та Громадської коаліції «АнтиТабачник», а також організації та окремі громадяни, котрі долучилися до акції, провели спільну акцію протесту «Захистимо права українських дітей від українофоба Табачника!» біля Адміністрації Президента України. Акція пройшла під гаслами: «Українським дітям – українські школи!», «Чому навчає українських дітей «дешевий клоун й казнокрад» за висловом Колєснікова?», «Геть українофоба Табачника від українських дітей!», «Геть строітєля «русского мира» з України!»

У виступах на акції протесту проти антидержавної діяльності міністра освіти та в Зверненні на ім’я Президента України, переданому в Адміністрацію Президента йдеться про те, що Дмитро Табачник за три роки перебування на посаді міністра постійно проводить антиукраїнську, антидержавну політику, спрямовану на витіснення державної української мови з освітньої сфери, заміняючи її на мову іншої держави – Росії, спотворює українську історію в шкільних підручниках на догоду імперським амбіціям сучасного керівництва Російської держави. Під його керівництвом йде процес масового закриття українських шкіл в сільській місцевості, закриття шкіл з українською мовою викладання в східних й південних областях України. Останні наради міністра з Київським управлінням освіти нагадують тоталітарні процеси з насильницької русифікації українських шкіл сумнозвісних часів Суслова – Щербицького! У вищій освіті за ініціативою міністра нав’язуються рішення, що сприяють відновлення корупції під час вступних кампаній до вишів, нав’язується антинаукова реформа із збільшенням числа студентів на одного викладача до 18 осіб, що автоматично веде до скорочення викладацького складу ВНЗ на третину!

У зверненні до Президента та громадськості йдеться також про публічні висловлювання міністра, які розпалюють міжнаціональну напругу в суспільстві та принижують честь і гідність українців, а також асоціальні вчинки Дмитра Табачника, що дискредитують високе звання державного посадовця.

В зв’язку з вищенаведеним учасники акції пропонують Президенту України звільнити міністра-антидержавника, призначивши на його місце толерантну особу, сприйнятну всім суспільством, яка буде керуватись в своїй діяльності Конституцією України та служінням українській державі, а не своїми політичними уподобаннями й користолюбством.

Published on 3 June 2013