Василь ЧЕПУРНИЙ

Чого вони бояться?

Ми в Україні страшенно толерантні. Як ото в Шевченка: «Німець скаже «Ви моголи!» — «Моголи, моголи!» Золотого Тамерлана онучата голі…».

Ми в Україні страшенно толерантні. Як ото в Шевченка: «Німець скаже «Ви моголи!» — «Моголи, моголи!» Золотого Тамерлана онучата голі…».

«Регіоналка» Олена Бондаренко зареєструвала у Верховній Раді проект закону про внесення змін до Закону «Про інформацію» щодо мови інформації та конфіденційну інформацію про особу.

Передбачено, що не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини.

До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса, дата і місце народження.

Чому хочуть замулити місце народження? Чи не тому, що, скажімо, в Чернігівській області і голова апеляційного суду, і начальник обласної міліції, і керівники ДАІ, і тепер прокурор області — всі луганські? А в інших областях — донецькі. Це треба приховати?

Як і те, що міністр оборони, голова СБУ, віце-прем’єр та багато інших керівників України народилися, виростали і вчилися в Росії. А тепер і начальник Укрзалізниці. І оце вони дбатимуть про українські інтереси…

А приховування освіти взагалі смішне після загублених дипломів Королевської.

Чи це така нахабна спроба замаскувати агентів ФСБ?

А щодо національності пригадується, що, як кажуть в Одесі, б’ють по обличчю, а не по паспорту.

Published on 1 February 2013