Гриць Кордуба

За кого і чому не можна голосувати

Стверджувати, що ми стоїмо на порозі нової епохи, чи на краю прірви, в залежності від результатів виборів, було б не чесно.

Стверджувати, що ми стоїмо на порозі нової епохи, чи на краю прірви, в залежності від результатів виборів, було б не чесно. Прірви бували і більші, та й епохи славетніші. Правдою є те, що ми самі ковалі свого щастя і самі мусимо дбати про власне майбутнє.

Від того, як люди голосують на виборах, не надто багато залежить. Так каже влада і словами вбивці Сталіна твердить, що важливіше «хто і як рахує»… Втім, це не правда. Має значення кожен голос, а ще нестримна готовність його захищати.

Вибори що наближаються, не унікальні. Такі ж як і багато попередніх. За спостереженнями експертів вони доволі нудні та прогнозовані, в міру нахабні, в міру цинічні і в міру галасливі. Загалом, втілюється багато нових технологій випробуваних раніше на локальних полігонах. Найпоширеніша з них – підкуп виборців гречкою, ліками і навіть партійними значками, а найогидніша – це брехня, якою просякнуто все довкола. Рівень брехні в атмосфері перевищив будь-які розумні межі, сягнув епідеміологічної позначки та загрожує катастрофою. Всі відчувають, що далі так жити не можна, але змінити ситуацію складно. Адже причина водночас і проста і складна - в країні мода на брехню. А запустив її не хто інший, як сама влада, плекає її і леліє. Бо в ній власне її суть.

Чи віддали би ви зароблені важкою працею гроші на зберігання кишеньковому злодію, шахраю або рекетиру? Мабуть що ні. То чому ж погодилися віддати цим покидькам власну країну? Невже повірили, що вони виправились? Дарма. Виправитись може людина, яка помилилась і вчасно це помітила. Той же хто «створив себе» крадучи шапки, виправитись навіть теоретично не може, бо, сівши керувати країною, буде шокований від масштабів і можливостей та так розійдеться, що й не зупиниш. Аби не було ілюзій знімімо з очей рожеві окуляри і визнаймо: все відбувається саме так. І лише завдяки брехні багато хто з нас ще вірить, що має справу з добре вихованими та інтелігентними людьми.

Чому не можна знову підтримати цю владу і дати їй можливість ще пів десятиліття сидіти біля корита? Відповідь на це питання дасть кожна тверезомисляча людина бо причин дуже багато. Втім, основна з них – це страх за власне життя. Ніхто, ніколи і за жодних обставин не гарантуватиме вам, що ви протягнете до завершення наступної каденції нового парламенту, більшість в якому складуть члени партії регіонів і їх наймити. «Покращення» і «стабільність», про яке бризкаючи слиною твердять регіональні лідери, – це лише констатація факту, що у них «регіоналів» все добре, а у вас все погано. Коли ж країна почне рух від «стабільності» до обіцяного «добробуту», не сподівайтесь, що «добробут» зачепить вас бодай бампером. Ні. Їх «добробут» буде досягнуто за рахунок вашого і ви матимете високу честь стати гноєм на їхньому городі щастя.

Ці люди не будуть нікому нічого давати і ні для кого нічого будувати. Подивіться на їхні пики і пригадайте, ким вони були ще років 10 тому. Сподіваєтеся, що звичка відбирати, красти і вбивати кудись поділася? Куди? Хіба виросла і роздулася до неймовірних масштабів…

Що чекає країну, якщо при владі залишаться регіонали з комуністами, не важко здогадатись. За три роки правління їх професора Україна впала так низько, що навіть часи Кучми, в порівнянні, виглядають золотою епохою. Проблеми є скрізь і у всіх сферах. Але будьмо певні що це лише квіточки. І знищена судова система, і соцзабезпечення, і фактично вбитий середній та малий бізнес.

Далі обов’язково буде… На черзі свобода слова і закручування гайок для ЗМІ, продовження знищення української мови, перетворення міліції і прокуратури в відверто репресивну машину, наступ на догоду кремлю на українські традиційні церкви, здача газотранспортної системи і великий розпродаж того, що ще залишилось у власності держави.

А на завершення - продаж української землі офшорним компаніям з подальшим ненасильницьким відселенням українців геть. Чому ненасильницьким, бо силувати ніхто не буде. Поїдуть самі… Хочеш бути рабом – залишайся, а ні, то хлопці з третіх країн готові працювати і за баланду. Бо насправді усім їм потрібна українська земля. Бажано порожня, без місцевого населення. Насуваються сумні часи, перенаселення планети, брак харчів. І саме на цьому можна буде чудово заробити. Звичайно в перспективі, і займатись цим доведеться вже їх дітям, випускникам заморських університетів, але ж плацдарм треба готувати сьогодні…

Продовження перебування регіоналів та комуністів при владі в Україні, як сил відверто антиукраїнських і окупаційних, загрожує не лише втратою української державності, а й доведенням геноциду, розпочатого ще більшовиками, до свого логічного закінчення. Тож йдучи на виборчу дільницю і кидаючи в скриньку бюлетень, пам’ятаймо про це.

Та ще більше пам’ятаймо, що у нас усіх також є діти, які заслуговують бути щасливими. І ми нині не маємо жодного права зруйнувати їх майбутнє та пустити неприкаяними світом лише тому, що повіримо в солодку брехню якихось покидьків…

Published on 22 October 2012