Сергій Пархоменко

«Русскій мір» - облудна вигадка Москви

Взяв до рук книгу українського історика Володимира Косика «Русскій мір» - облудна вигадка», видану Українською видавничою спілкою в серії «Правда історії».

Взяв до рук книгу українського історика Володимира Косика «Русскій мір» - облудна вигадка», видану Українською видавничою спілкою в серії «Правда історії». В цьому невеличкому виданні криється тим не менш велика правда про витоки нового російського імперського проекту, який московський патріарх Кірілл власне так і означив - «русскій мір».

В книзі на основі історичних фактів та першоджерел продемонстровано, як Москва від свого заснування, від своїх перших князів намагалася вкрасти та привласнити собі руську - українську історичну спадщину, самі терміни «руський», «Русь», а найголовніше – підпорядкувати собі руську церкву.

Володимир Косик описує, як московським керманичам вдалося в нечесний спосіб отримати митрополію, а потім в такий же спосіб створити патріархат.

Після того саме московський патріархат стає ефективною зброєю в руках російських царів та імператорів, що дозволила перекрутити історію на свій лад, завоювати нові території та поневолити цілі народи, в першу чергу – руський, тобто український народ.

Після ознайомлення з книгою «Русскій мір» - облудна вигадка», стає зрозумілою сутність російської церкви та її відгалуження в Україні – УПЦ МП: забезпечувати імперські амбіції сучасної московської влади.

Тому всім, хто вважає, що небезпека «русского міра» - це просто фобії «бандерівців» та «русофобів», варто прочитати книгу професора Володимира Косика. Прочитати, аби скинути з очей полуду і не стати черговою жертвою путінсько-кіріловської пропаганди.

Published on 20 June 2012