Юлій Хвещук

Львівський подив кадровим безглуздям Табачника

В системі виконавчої влади бувають різні призначення.

В системі виконавчої влади бувають різні призначення. Про які говорити обов’язково (уряд, голови облдержадміністрацій), або можна сказати чи потрактувати як «несуттєве» (наприклад, новий начальник якогось управління ОДА). А є призначення, про які місцева влада намагається максимально промовчати (наскільки довго це вдасться). Бо розуміє – в Києві чоловіка призначили «за важливі заслуги», а діставатиметься за це місцевому, регіональному «намісництву». В даній ситуації чоловіка відзначив Табачник. А помиї литимуться на Львівську ОДА.

Призначення у Львові нового начальника Управління сім’ї та молоді все ж таки є подією важливою. При усій повазі, це не начальник управління, наприклад, промисловості, давно вбитої на Львівщині. Тому й відмовчувалася адміністрація та прес-служба стосовно того, який заслужений чоловік прийшов на цю посаду. І діяла логічно, всіляко відтягуючи момент, відколи на неї, бідненьку, поллється потік громадської вдячності. Тому й дізналися про це львів’яни практично випадково, а не з офіційного повідомлення.

Молодий чоловік Анатолій Ігнатович закінчив Національний університет «Львівська політехніка», а саме Інститут комп'ютерних технологій, автоматики і метрології. Президент Національного студентського союзу, радник голови Львівської обласної державної адміністрації, заступник голови Колегії та профкому студентів і аспірантів «Львівської політехніки». А від грудня 2009 року до грудня 2010 встиг побувати навіть радником міністра економіки України. Та це – дрібниці, на які ніхто б не звертав уваги. І ніхто б не обурювався. Але варто згадати інше. Саме очолюваний Ігнатовичем «Національний студентський союз», був одним з тих, що підготували та провели всеукраїнський студентський референдум. На якому переконливо довели (результатами), що студенти знають і позитивно оцінюють сучасні освітні реформи. Тобто, повномасштабна фальсифікація української історії згідно напівзогнилих радянських методичних вказівок, відреставрована та розтиражована Табачником, має підтримку тих молодих людей, які здобувають вищу освіту, тих, хто є майбутнім України.

Цікавою є цілковита відсутність здорового глузду в Табачника. Виконали побажання піонери - ну то по-радянськи поплескати по плечі і забути. Але Ігнатович пішов вгору. Питання – чому… Чому не забули таку, здається, дрібненьку послугу. І чому Львівська ОДА намагалася всіляко «промовчати» таке призначення.

Для львів’янина, який цікавиться, що відбувається у місті, відомо, як проходило волевиявлення студентів на «референдумі». Відомо, хто його організовував. Але відомо також й інше. Справа «генія математики та медицини, професора» Слюсарчука (саме так пишеться, бо «проффесор» у нас єдиний). Який зараз, зокрема й стараннями прискіпливих журналістів газети «Експрес», опинився в СІЗО. І відомо, що псевдопрофесор Слюсарчук мав одним із опікунів Табачника. Мешкав і вів свою «лікарську» практику в приміщеннях гуртожитків «Львівської Політехніки», які курує таки та ж сама профспілка, заступником голови котрої був (є?) Ігнатович.

Можливо, він і не причетний безпосередньо до злочинів (бо аферами це вже складно назвати) Слюсарчука. Масштаб і «калібр» не той. Але ж одна «Львівська Політехніка». Один ректор, один міністр. От намагалася Львівська ОДА хоч трохи промовчати про те, яку кадрову несподіванку отримала від Табачника. Один «псевдопрофесор» в тамтешніх гуртожитках займався протиправною (м’яко кажучи) діяльністю, а новопризначений референдумотворець тепер заопікувався львівською молоддю.

Ну і на завершення. Коли я вирішив підписатися на електронну розсилку новин на сайті Львівської ОДА (щоби не пропустити у майбутньому таких суспільно - важливих подій, як прихід на посаду пана Ігнатовича), отримав відповідь: «Вам необходимо подтвердить подписку. На указаный вами адрес отправленно письмо с инструкциями». Лист так і не прийшов, до речі. Але й отримувати новини Львівської обласної державної адміністрації російською мовою будь-яке бажання пропало. Залишився хіба що інтерес, як прореагує львівське студентство на чоловіка, який відтепер буде дбати про сім’ї та молодь на Львівщині.

Published on 5 December 2011