Аркадій Поважний

Комікси про Бандеру лякають

Спроба мого товариша розмістити на сумському файлообмінному ресурсі «Solar» книжку коміксів «Вбивства з наказу КГБ» викликало у редакторів сайту наявну оскому.

Спроба мого товариша розмістити на сумському файлообмінному ресурсі «Solar» книжку коміксів «Вбивства з наказу КГБ» (розповідь у малюнках про вбивство провідника ОУН Степана Бандери) викликало у редакторів сайту наявну оскому. Новина була видалена адміністратором, що підписується «Lion3d» з поясненням: «Хватіт жіть прошлим і тєрєбіть старие рани. Стройте будущєє сєйчас». Запитуємо: «А як же бути з розділом «історія», де спокійно «почуваються» книги з історії Третього Рейху, або троцькістсько-лєнінської революції?». Редактор відразу змінив тактику: «Я нє магу размєщать на рєсурсє новасті, каториє визивают враждєбниє каментарії». У той час на ресурсі розміщуються книги, що викликають гострі суперечки на релігійному ґрунті, «бандерівська» тема багатьом болюча. При цьому адміністратор «Lion3d» в інтернетному листуванні запевняє, що він аж ніяк не налаштований «по антиукраїнському», а лише прагне захистити сайт від флуда і «острих палєтічєскіх споров»

З приходом «голубих» до влади ренегати на кшталт «Lion3d» й інші антиукраїнці сподіваються, що тема Бандери якось забудеться, головне її не чіпати, а от чи впровадиться це, то вже залежить від того як ми – українські патріоти, поставимо себе.

Published on 29 August 2011